قوانین شرکت مستر کارمند

قوانین استخدام در دپارتمان ها

قوانین مستر کارمند

مراحل استخدام کارمند در مستر کارمند

در ابتدا فرم های استخدام همراه با رزومه کاری را پر می کنید و ارسال می کنید برای شرکت مستر کارمند  و پس از بررسی های لازم توسط مدیران مستر کارمند در صورت تایید شدن پیامی مبتنی بر قبول شدن و رد شدن برای شما ارسال می شود 


بعد از بررسی تخصص و حرفه شما توسط مدیران مستر کارمند یک user و password برای شما ارسال می شود که با وارد کردن آن وارد میز دسکتاپ کاری مستر کارمند می شوید و در آنجا با نحوه کار میز دسکتاپ مستر کارمند آشنا می شوید و اطلاعات تکمیلی خودتان را کامل می کنید و کارت عضویت کارمندی شرکت مستر کارمند برای شما صادر می شود. و بعنوان یک کارمند وظایف برای شما ارسال می شود و شروع به کار کردن می کنید.(در حال حاضر کارها به صورت پروژه ای است و استخدام دائم نداریم )

قوانین  عشق و فرهنگ و نظم و معرفت

مسئولان شرکت مستر کارمند قوانین عشق و فرهنگ و نظم و معرفت را سرلوحه  کاری خود قرار داده اند  و به خصوص کشور ژاپن و آن نظمی که در آن کشور برقرار است . فرهنگ , زمینه ساز موفقیت است و تیم مستر کارمند فرهنگ شرکت را می سازد  چرا که هر شرکتی که متناسب  با فرهنگی که می سازد قدرتمند است , صداقت ذهنی , شفافیت و صبوری از جمله مواردی است که روی فرهنگ شرکت تاثیر می گذارند. این ارزش ها باید به قدری برای کارمندان شرکت جا بیفتد که بخش جدا نشدنی از عمل , تصمیم و رفتار افراد شود جا انداختن چنین فرهنگی بسیار سخت و چالش پرانگیز , اما برای موفقیت ضروری است. ارزش های شما فرهنگتان را شکل می دهند و فرهنگتان مزیت رقابتی شما را تقویت می کند . ساختن و پرورش فرهنگی مطابق با ارزش ها در یک شرکت از فرایند استخدام آغاز می شود . :) 

قوانین

تعهد داشتن در انجام وظیفه در کارها

صداقت داشتن در کارها

دو در بازی و دغل بازی و اختلاس و دزدی خبری نیست

شفافیت مالی

موفقیت در کسب و کار اعطای پاداش

سودآوری بیشتر شرکت در نتیجه سود آوری شما

داشتن روحیه شاد و انرژی زیاد 

ارتقا و پیشرفت در جایگاه کاری خود

داشتن هوش هیجانی بالا

احترام گذاشتن به جایگاه شرکت

تعاون و همکاری با یکدیگر

عدم تخلف در انجام وظیفه  

همیشه بخند